دو سوم آمریکایی ها معتقدند امسال شخص بهتری شده اند

مثبته خبر

نظرسنجی از 2000 آمریکایی بالای 21 سال ، تغییرات مثبت حاصل از این زمان چالش برانگیز (کرونا) را بررسی کرده است – و روشهایی که در آن اولویت بندی مجدد پاسخ دهندگان برای آنچه که ارزش آنها را دارند ، تعیین می شود.

نتایج نشان داد که 55٪ از پاسخ دهندگان از برخی از مواردی که قبل از قرنطینه برای آنها ارزش قائل بودند ، کمی خجالت زده بودند و ماههای زیادی که در خانه گذرانده بودند و به 70٪ از افراد فرصت یادگیری بیشتر در مورد خود را داده است.

این نظرسنجی به سفارش کوراوین و توسط OnePoll انجام شد ، نشان داد که قرنطینه به طور قابل توجهی دیدگاه آمریکایی ها را نسبت به زندگی تغییر داده است.

بعضی از پاسخ دهندگان وقت و انعطاف پذیری پیدا کردند تا بتوانند به سرگرمی های جدید بپردازند و احساسات جدید را کشف کنند. کمبود محصولات پخت و پز در فروشگاه های مواد غذایی اثبات این موضوع بود. و 35٪ گفتند که پس از پایان قرنطینه می خواهند به آن سرگرمی ها ادامه دهند.

این فرصت برای کشف علایق شخصی فراتر از کار باعث شده است که 27٪ از پاسخ دهندگان اظهار امیدواری کنند که برای رسیدن به تعادل کار/زندگی بهتر از قرنطینه بیرون بیایند.

نزدیک بودن به افرادی که به آنها اهمیت می دهیم یکی از موضوعات اصلی پاسخ دهندگان بود، زیرا 46٪ می خواهند وقت بیشتری را با دوستان و خانواده خود بگذرانند و 38٪ قصد دارند روابط عمیق تری با اطرافیان خود ایجاد کنند.

منبع: goodnewsnetwork.org

0 مورد نقد و بررسی

م. شیخی

→ خواندن مطلب قبلی

جی کی رولینگ

خواندن مطلب بعدی ←

ماشین زمان

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *