انرژی ها

انرژی

همه جهان را انرژی تشکیل داده است. ما هم از انرژی تشکیل شده ایم. حال این که انرژی مثبت و منفی دارد. انسان بهترین جاذب و دافع انرژی است.

روز اول خلقت، انرژی ما کاملا مثبت بوده و در تکاپوی زندگی انرژی های مختلف را پخش و جذب می کنیم.

تا بحال راجبه چشم و نظر شنیدید؟ بنظر نویسنده چشم و نظر همان انرژی های منفی افرادی است که به سمت شما ارسال می کنند. حال اگر انرژی مثبت شما زیاد باشد، آن را در خود حل کرده و تاثیری روی شما ندارد، ولی اگر انرژی مثبت شما کم باشد و در مقابل چنین حرف هایی استوار نباشید، این انرژی منفی را جذب می کنید و دچار امراض روحی و جسمی می شوید. و تا انرژی خود را چه با خرافه، چه با مراقبه، چه با … بدست بیاورید و مثبت شوید، میبینید که حالتان بهتر شده است.

انرژی مثبت باعث آرامش ما، تعالی ما و سبکی روح است. انرژی منفی باعث کسالت، ناراحتی و سنگینی روح است.

استفاده کردن انرژی منفی، اول خود کسی که آن را می پراکند درگیر می کند و مورد جذب قرار می دهد. بعد دیگری… پس مراقبت کردن از کلاممان، نگاهمان، رفتارمان خیلی حائز اهمیت است.

انرژی مثبت باعث شادی، قدرت تمرکز، آرامش درون و سلامتی می شود که می توانیم با گسترش آن به سمت خوشبختی حرکت کنیم، با هر درآمدی، و هر شرایطی. چون انسان های مثبت برای هر مشکلی راه حلی دارند و آن را با صبر و حوصله حل می کنند.

یکی از منابع عظیم پراکندن انرژی منفی، غیبت و دروغ است! غیبت و دروغ در تمام ادیان و آیین ها و تفکرات صحیح، مورد شماتت قرار گرفته و کاری ناپسند است. چرا؟ معلوم است، انرژی منفی و…

یک کلمه دوستت دارم، امروز هم روز خداست و به امید خدا، عاشقت هستم، چقدر زیبا شده ای، چقدر دلم برایت تنگ شده است و … می تواند انسان را سرشار از انرژی مثبت کند و هم آن را به طرف مقابل می دهد و قبل از آن برای خود انرژی مثبت جمع کرده است.

مراقبه، ورزش، کار مورد علاقه، بودن در جمع خوبان، خوبی خواستن برای دیگران، خوبی خواستن برای تمام دنیا، صحبت با خدا همه منبع انرژی مثبت هستند، مخصوصا صحبت با منبع انرژی مثبت و بی انتهای آن، یعنی خداوند.

قدرت کلام را فراموش نکنید… هر کلامی، هر نگاهی، هر رفتاری از خود انرژی بروز می هد، چه بهتر که این انرژی مثبت باشد.

م. شیخی

→ خواندن مطلب قبلی

سه راهکار برای داشتن حس خوب به روش دکتر قلم و کاغذ!

خواندن مطلب بعدی ←

جی کی رولینگ

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *